  • Toshiba 50M450NS 50″ 4K QLED TV Toshiba 50M450NS 50″ 4K QLED TV
Categories
  • Air Conditioner
  • Air Treatment
  • Cooking Appliance
  • Electric Fan
  • Health & Beauty
  • Home Entertainment
  • Kitchen Appliance
  • Laptop & Computer
  • Laundry
  • Refrigerator
  • Small Appliance
  • Smartphone
  • Television
47% ₱18,699.00
Toshiba 50M450NS 50″ 4K QLED TV
Toshiba
  • Share
  • Tweet
Product SKU:
Available:
Only 0 item in stock
0 item in stock
In stock
Pre-order
Out of stock
₱21,300.00
Notify me When Available
You will receive an email when the product is available.
  • Description
  • Shipping & Returns
  • Reviews
Dimensions: L 27.60 x W 111.70 x H 71.30 (cm)
KEY FEATURES
  • 4K Ultra HD
  • QLED
  • VIDAA OS
  • REGZA Engine ZR
  • AI Upscaling
  • Dolby Vision
  • Dolby Atmos
  • 2 years parts & labor warranty
Related products
TCL
TCL 55P7K 55in 4K QLED Google TV – 2025
27%
TCL
TCL 85C8K 85″ Premium QD Mini LED TV – 2025 W/ Free Wall Bracket
23%
TCL 65C7K 65″ Premium QD Mini LED TV – 2025 W/ Free Wall Bracket
22%
TCL 55P6L 55″ 4K UHD Google TV w/ free sound bar
19%
TCL 65P71B 65″ 4K UHD Google TV
45%
TCL 50P7K 50in 4K QLED Google TV – 2025
27%
TCL 75C7K 75" Premium QD-MiniLED TV – 2025
TCL 75C7K 75
21%
TCL 65P7K 65″ 4K QLED Google TV – 2025 W/ Free Wall Bracket
25%